Fet Karusellen 1.løp 2016

Stevne: Fet karusellen 1. løp
Stevnested: Hvalstjern, Fet
Stevnedato: 19.05.2016
Arrangør: Fet friidrettsklubb
Kommentar:  Overskyet, 8 grader

Resultatliste: 19.05.2016

Jenter 2-6 år 500 meter
Alvilde Johnsen 2013 Fet Friidrettsklubb 3,13
Malene Sook Røsnes 2011 Fet Friidrettsklubb 4,59
Gutter 2-6 år 500 meter
Jakob K. Ellingsen 2010 Fet friidrettsklubb 5,26
Ponlawat 2010 Fet friidrettsklubb 4,39
Jenter 7- 10 år 1400 meter
Victoria-Michell Hanssen-Bartnes 2006 Fet friidrettsklubb 8,39
Tuva Lysakermoen 2006 Fet friidrettsklubb 8,17
Vårin Strålberg 2007 Fet IL 7,43
Mali Sook Røsnes 2009 Fet friidrettsklubb 17,00
Sofia Aamillom 2006 Romerike friidrett 6,28
Mirijam Lindås Hansen 2006 Fet friidrettsklubb 8,16
Oda Fjeller 2006 Fet friidrettsklubb 10,12
Emma Sophie Breiby Preston 2009 Privat 9,46
Hanna Breiby Preston 2007 Privat 9,42
Lotta Sanvik 2008 Fet friidrettsklubb 9,45
Sigrid Austefjord 2007 Fet friidrettsklubb 10,51
Mathea Oline Johnsen 2007 Fet friidrettsklubb 11,34
Eilen Maldal 2007 Fet friidrettsklubb 7,33
Kristine Nødset Berg 2006 Fet friidrettsklubb 10,20
Gutter 7-10 år 1400 meter
Sigve Strålberg 2009 Fet friidrettsklubb 9,36
Gunnar Johnsen 2009 Fet friidrettsklubb 9,35
Aune Berg Andersen 2009 Fet IL 8,54
Sindre Berntsen 2008 Fet friidrettsklubb 8,49
Ailo Falch Åsgren 2007 Fet friidrettsklubb 6,44
Martin Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 11,48
Jenter 11 – 14 år 1400 meter
Ella-Louise Larsen 2003 Fet friidrettsklubb 7,39
Mina Berg 2004 Fet friidrettsklubb 8,06
Ida Hodnebrog 2003 Fet friidrettsklubb 8,12
Amalie Dahlen Moe 2004 Fet friidrettsklubb 9,34
Tiril Sommerelade Nordli 2003 Fet friidrettsklubb 9,34
Gutter 11 – 14år 1400 meter
Sivert Navik Teig 2002 Fet skiklubb 6,12
Marcus Christiansen 2005 Privat 6,26
Kvinner 15 – 100 år 3200 meter
Tone Fløttum 1978 Fet friidrettsklubb 15,01
Lene Dalbak 1960 Fet skiklubb 19,18
Apinya Lindås Hansen 1977 Fet friidrettsklubb 25,52
Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb DNS
Menn 15 – 100 år 3200 meter
Ole Vikerhaug 1959 Fet skiklubb 14,28
Espen Skrimstad 1971 Privat 15,15
Eivind Tveter 1964 Fet skiklubb 15,50
Knut Hodnebrog 1970 Fet friidrettsklubb 16,12
Torbjørn Moe 1972 Stovnerkameratene 17,52
Terje Aamillom 1966 Fet friidrettsklubb 18,14
Øyvind Hansen 1976 Fet friidrettsklubb 19,59
Sidvald Maldal 1966 Fet friidrettsklubb 20,47
Jan-Egil Utsigt 1975 Fet friidrettsklubb DNS
Sander Lysakermoen 2004 Fet friidrettsklubb 25,25
Thomas Mo 2004 Fet friidrettsklubb 25,30