Resultat fra Fet Klubbmesterskap 2016

Stevne: Fet friidrettsklubb – klubbmesterskap
Stevnested: Friidrettsbingen Fet
Stevnedato: 02.09.2016
Arrangør Fet friidrettsklubb
Kommentar: Sol og 15 grader

J- 2 – 8 40 meter
Alvilde Johnsen 2012 Fet friidrettsklubb 16,6
Anna Isabell Johannessen 2008 Fet friidrettsklubb 8,3
Anna Nåvik-Teig 2008 Fet IL 7,3
Mina Lindås Hansen 2009 Fet friidrettsklubb 7,7
G-2- 8 40m
Charles Gunnar Bostrøm Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 9,9
Martin Vincent Nyhammer Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 10,2
Eirik Maldal 2012 Fet friidrettsklubb 15,3
Mateo Ulekeliv 2010 Romerike friidrett 8,8
Mathias Malo Børresen 2011 Fet friidrettsklubb 10,6
Markus Malo Børresen 2008 Fet friidrettsklubb 7,6
Daniel Lunde-Østrem 2011 Fet friidrettsklubb 8,9
Sindre Berntsen 2008 Fet friidrettsklubb 7,7
Gabriel Roksrud 2012 Fet friidrettsklubb 14,7
Martin Henry 2012 Fet friidrettsklubb 15,7
Jakob Ellingsen 2010 Fet friidrettsklubb 10,6
Benjamin Minsaas 2011 Fet friidrettsklubb 12,0
J-9 -10 60m
Mathea Oline Johansen 2007 Fet friidrettsklubb 12,9
Eilen Maldal 2007 Fet friidrettsklubb 10,8
Sigrid Austefjord 2007 Fet friidrettsklubb 12,6
Sofia Aamillom 2006 Fet friidrettsklubb 9,8
Mirijam Hansen 2006 Fet friidrettsklubb 10,7
Phillippa Härnlund 2006 Fet friidrettsklubb 10,4
Victoria-Michelle Hansen-Bartnes 2006 Fet friidrettsklubb 11,7
G-11 60m
1 Sivert Nåvig -Teig 2005 Fet IL 9,2
J-12 60m
1 Mina Helen Berg 2004 Fet friidrettsklubb 10,0
2 Amalie Dahlen Moe 2004 Fet friidrettsklubb 10,6
J-13 60m
Ella- Louise Larsen 2003 Fet friidrettsklubb 10,6
G-13 60m
1 Henrik Andresen 2003 Blaker IL 9,5
2 Sondre Tømte 2003 Blaker IL 9,2
Kvinner 60m
Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 11,4
Menn 60m
1 Gaute Johansen 1980 Fet friidrettsklubb 7,9
2 Håvard Ellingsen 1980 Fet friidrettsklubb 8,1
J-12 Kule 2 kg
1 Emma Matre Utsigt 2004 Fet friidrettsklubb 4,69
4,44-4,69-3,97
G-13 Kule 3 kg
1 Henrik Andresen 2003 Blaker Il 7,51
6,95-7,51-7,07
J-18 Kule 4 kg
1 Ebba Beier 1998 Blaker IL 9,07
9,01-9,07-X
Kvinner Kule 4 kg
1 Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 7,05
6,11-7,05-X
Kvinner Kule 3 kg
1 Anne Merethe Moe Dahlen 1966 Fet friidrettsklubb 8,44
8,16-8,21-8,44
Menn Kule 7,26 kg
1 Gaute Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 8,25
8,25-X-X
2 Daniel Børresen 1978 Fet friidrettsklubb 7,05
6,00-6,85-7,05
J-2 – 8 år Lengde (satsone)
Anna Isabella Johannessen 2008 Fet friidrettsklubb 2,30
X -2,20-2,30
Anna Nåvik-Teig 2008 Fet friidrettsklubb 1,80
1,88-1,85-180
G-2-8 Lengde (satssone)
Charles Gunnar Bostrøm Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 1,74
1,74-1,45-1,55
Martin Vincent Nyhammer Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 2,05
2,05-1,55-1,80
Mateo Ulekleiv 2010 Romerike friidrett 2,2
1,77-2,20-2,20
Markus Malto Børresen 2008 Fet friidrettsklubb 3,00
2,95-3,00-2,00
Sindre Berntsen 2008 Fet friidrettsklubb 2,55
X-2,55-2,36
Gabriel Roksrud 2012 Fet friidrettsklubb 0,70
3,70-x-x
Bemjamin Minsaas 2011 Fet friidrettsklubb 1,60
1,50-1,60-1,00
Jakob Ellingsen 2010 Fet friidrettsklubb 1,6
1,60-1,56-1,60
J-9-10 Lengde (satssone)
Matea Oline Johansen 2007 Fet friidrettsklubb 1,90
1,90-1,50-1,90
Eilen Maldal 2007 Fet friidrettsklubb 2,65
2,65-2,50-2,48
Sigrid Austfjord 2007 Fet friidrettsklubb 2,38
2,35-2,38-2,22
Victoria-Michelle Hansen-Bartnes 2006 Fet friidrettsklubb 2,78
2,50-2,70-2,78
Sofia Aamillom 2006 Fet friidrettsklubb 3,25
2,90-3,25-3,22
Mirijam Lindås Hansen 2006 Fet friidrettsklubb 2,90
2,74-2,79-2,90
Phillippa Härnlund 2006 Fet friidrettsklubb 2,92
2,90-2,92-2,92
G-9 -10 Lengde (satsone)
Ola G. Hagen 2006 Blaker IL 2,73
2,73-2,68-2,60
G-11 Lengde (satsone)
1 Sivert Nåvik-Teig 2005 Fet IL 3,68
3,68-X-3,28
J – 12 Lengde (satssone)
1 Amalie Dahlen Moe 2004 Fet friidretsklubb 3,20
3,20-2,78-X
2 Mina Helene Berg 2004 Fet friidretsklubb 2,71
2,58-2,71-2,56
3 Emma Matre Utsigt 2004 Fet friidretsklubb 2,40
2,40-2,00-1,98
J-13 Lengde (satsone)
1 Ahalya Uthayakumar 2003 Fet friidrettsklubb 3,73
3,50-3,73-3,53
2 Ella-Louise Larsen 2003 Fet friidrettsklubb 3,33
3,33-3,33-2,40
G-13 Lengde (satsone)
1 Sondre Tømte 2003 Blaker IL 3,68
3,68-3,67-X
G-14 Lengde
1 Adrian Halvorsen 2002 Blaker IL 3,87
3,83-3,87-3,83
Kvinner Lengde
1 Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 3,04
3,04-x-x
Menn Lengde
1 Gaute Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 4,43
X-4,43-X
J-12 Høyde
1 Amalie Dahlen Moe 2004 Fet friidrettsklubb 1,00
090 -0 100 – 0 110 – xxx
2 Emma Matre Utsigt 2001 Fet friidrettsklubb 0,90
090-o 100-xxx
G-14 Høyde
1 Sigve B. Bogstad 2004 Blaker IL 1,35
125-0 130-0 135-0 140-xxx
2 Adrian Halvorsen 2004 Blaker IL 1,30
125-0 130-0 135-xxx
Kvinner Høyde
1 Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 1,00
100-0 110-xxx
Menn Høyde
1 Daniel Børresen 1978 Fet friidrettsklubb 1,40
125-0 130-0 135-0 140-0 145-xxx
2 Gaute Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 1,20
J- 2-8 200m
Alvilde Johnsen 2012 Fet friidrettsklubb 1,39,9
Anna Isabella Johannessen 2008 Fet friidrettsklubb 47,0
Anna Nåvik-Teig 2008 Fet IL 43,0
Mina Lindås Hansen 2009 Fet friidrettsklubb 47,8
G-2-8 200m
Eirik Maldal 2012 Fet friidrettsklubb 1,12,8
Mateo Ulekleiv 2010 Romerike friidrett 49,5
Mathias Malo Børresen 2011 Fet friidrettsklubb 60,4
Markus Malo Børresen 2008 Fet friidrettsklubb 43,1
Martin N. Johansen 2009 Fet friidrettsklubb 60,7
Gunnar Johnsen 2009 Fet friidrettsklubb 57,9
Sindre Berntsen 2008 Fet friidrettsklubb 48,1
Jakob Ellingsen 2010 Fet friidrettsklubb 1,05,3
J-9-10 200m
Eilen Maldal 2007 Fet friidrettsklubb 40,6
Sigrid Austfjord 2007 Fet friidrettsklubb 45,6
Victoria-Michelle Hansen-Bartnes 2006 Fet friidrettsklubb 41,7
Sofia Aamillom 2006 Fet friidrettsklubb 33,38
Mirijam Lindås Hansen 2006 Fet friidrettsklubb 39,2
Phillippa Härnlund 2006 Fet friidrettsklubb 38,9
J-12 200m
1 Emma Matre Utsigt 2004 Fet friidrettsklubb 39,5
G-12 200m
1 Sivert Nåvik-Teig 2005 Fet IL 33,3
J-13 200m
1 Ahalya Uthayakumar 2003 Fet friidrettsklubb 33,3
2 Ella-Louise Larsen 2003 Fet friidrettsklubb 35,3
G-14 200m
1 Sigve B. Bogstad 2002 Blaker IL 30,6
J-15 200m
1 Sofie Matre Utsigt 2001 Fet friidrettsklubb 37,4
Kvinner 200m
1 Sonja Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 37,6
Menn 200m
1 Gaute Johnsen 1980 Fet friidrettsklubb 26,8
2 Håvard Ellingsen 1980 Fet friidrettsklubb 27,9
3 Jan Egil Utsigt 1976 Fet friidrettsklubb 33,1